Curs de venda online
 
16.05.2013
Curs de venda online

En el marc de la formació anual planificada per l’Agrupació Centre Comercial Tortosa, amb la col·laboració de PIMEC i la Cambra Oficial de Comerç, Indústria i Navegació de Tortosa, els nostres socis estan aquests dies iniciant el nous curs “Venda Online”, que tindrà una durada total de 30h.

Mitjançant la patronal PIMEC, a la qual la nostra Associació en forma part, aquest curs no té cap cost per als associats, que podran aprofundir en les TIC i la seva relació amb l’empresa.

Des de l’Associació hem apostat per aquest curs donat que creiem que tracta aspectes de vital importància en aquests temps, on les noves tecnologies juguen un paper fonamental en qualsevol esquema de negoci.

Les relacions comercials, les utilitats dels sistemes online, els servidors, els costos i la rendibilitat, el disseny comercial de pàgines web, el màrqueting viral, la publicitat online o la venda a través de la xarxa, són alguns dels punts més destacables que es tractaran en aquest curs.