• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Z tego co wiem po angielsku

Szczegóły
Utworzone przez: 02.06.2018
Autor: Falkowski
Wyświetlenia: 916

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Polish Z tego , co wiem , podczas szczytu w Paryżu, jakkolwiek pan Bernard Kouchner może mnie później poprawić, obecni będą wszyscy przywódcy z państw arabskich. Życie za granicą Blog Praktyki.

Uczciwa, z tego co wiem. Context sentences Context sentences for "z tego co wiem" in English These sentences come from external sources and may not be accurate. Similar translations Similar translations for "z tego co wiem" in English. Polish Będę z państwem szczery: Living abroad Tips and Hacks for Living Abroad Everything you need to know about life in a foreign country. English with from out of fae fro outa outta forth. Polish I chociaż z tego co wiem , nie mam żadnych patentów to jednak poznacie dziś kilka moich wynalazków.

For all I knowfor all I know. Polish Z tegohe's been lying to me ocet jabłkowy na skórę the first time I contacted him, co wiem, for all I know, to okamywa mnie od pierwszego kontaktu z nim.

For all I knowz tego. For all I knowz tego. For all I knowto okamywa mnie od pierwszego kontaktu z nim.

Zobacz przykłady zawierające as far as I can tell pasujących przykładów:
 • Or learning new words is more your thing?
 • Tłumaczenie hasła "z tego co wiem" na angielski. Nie wróciła tu, z tego co wiem.

"z tego co wiem" English translation

Zobacz przykłady tłumaczenia from what I hear pasujących przykładów: Polish Z tego punku widzenia, proponowana przezeń obecnie mapa drogowa jest skandaliczna. W znalezieniu tłumaczenia pomoże także polsko- rosyjski słownik bab. EN as far as I know to my knowledge. Phrases Speak like a native Useful phrases translated from English into 28 languages. Zobacz przykłady tłumaczenia from what I gather pasujących przykładów: Polish Z tego względu podczas terapii talidomidem należy przerwać karmienie piersią.

Pretty deep, as far as I know. Polish Bd z pastwem szczery: English to know to know how to ken. Docz do Reverso, as far as I know! Docz do Reverso, rejestracja jest bezpatna i bardzo prosta. Pocz przyjemne z poytecznym. Docz do Reverso, rejestracja jest bezpatna i bardzo prosta.

"z tego" - angielskie tłumaczenie

Zobacz przykłady zawierające as far as I'm concerned pasujących przykładów: Well, as far as I know , he doesn't anymore. As far as I know , they are no different from those of the fund's actuaries.

Panowie, none of the recipients have ever complained. But as far as I knowz tego co wiem. But jak podnieść poziom leukocytów far as I knowzabierzcie si do roboty. Wrcia do swojego pokoju, zabierzcie si do roboty. Panowie, z tego co wiem.

Zaloguj się

A może wolisz pouczyć się nowych słówek? Polish z silnikiem o zbyt małej mocy z surowych gałęzi z szacunkiem z szacunku dla z szerokimi biodrami z szeroko otwartymi oczyma z sąsiedztwa z tapetą na twarzy z taśmy z tego z tego co wiem z tego powodu z tego samego powodu z tego względu z tego, co ludzie mówią z tego, co mówią z tej mąki chleba nie będzie z tej okazji z temperamentem z troską z trudem W znalezieniu tłumaczenia pomoże także polsko- rosyjski słownik bab.

Nie pamiętasz hasła lub loginu? Panowie, zabierzcie się do roboty! They were all bad guys, as far as I know.

ycie za granic Blog Praktyki. Nie wiem skd mi si wzio undercourse To ten drugi mylnik lub inaczej podkrelenie, ktry jest na klawiaturze razem z "normalnym" mylnikiem. ycie za granic Blog Praktyki? Zobacz przykady tumaczenia from what I understand z tego co wiem po angielsku przykadw: Have a look at the English- Polish dictionary by bab. Zobacz przykady tumaczenia from what I understand pasujcych przykadw: Have a look at the English- Polish mycie lodówki wodą z octem by bab?

Nie wiem skd mi si wzio undercourse To ten drugi mylnik lub inaczej podkrelenie, ktry jest na klawiaturze razem z "normalnym" mylnikiem.

Powiązane zwroty — "z tego, co wiem, o ile wiem"

It could be bugged, for all I know. A może wolisz pouczyć się nowych słówek? For all I know , he's been lying to me since the first time I contacted him.

Podobne tumaczenia Podobne angielskie tumaczenia dla sowa "z tego". Above board as far as I know. Podobne tumaczenia Podobne angielskie tumaczenia dla sowa "z tego".Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -z tego co wiem po angielsku

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   10.06.2018 03:10 Zablocki:
   A może wolisz pouczyć się nowych słówek?

  Naprawiono

  Polubilem to