• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Ile kosztuje wykastrowanie psa

Szczegóły
Utworzone przez: 05.05.2018
Autor: Lorbiecki
Wyświetlenia: 622

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Dobre ogrodzenie i trzymanie psa w zamknięciu nawet nie pomogło, bo u psów był tak silny instynkt by dopaść naszego psa. Rozumiem jeżeli psy i suki są kastrowane w schroniskach, żeby zapobiec namnażaniu się biednych szczeniąt, które są porzucane.

Sterylizując samicę pozbawiamy ją zdolności rozrodczych eliminując tym samym rodzenie się kolejnych nadprogramowych szczeniąt czy kociąt. Nie cierpiały, nigdy nie były dopuszczane. Jestem w pełni zadowolona z zabiegu i mogę spokojnie polecić zabieg tylko u dobrego weterynarza. Szkoda, że przez ten artykuł którego większość założeń obali przeciętny weterynarz, doświadczony hodowca czy wolontariusz może urodzić się mnóstwo szczeniąt, które powiększą już i tak wielką liczbę bezdomnych psów.

Wszystkie moje zierzaki są sterylizowane kocur-kastrowany.

Teraz mam i chce dla niego jak najlepiej, e nie ponosz adnej odpowiedzialnoci. Teraz mam i chce dla niego jak najlepiej, e nie ponosz adnej odpowiedzialnoci. Spotykane s fobie nocne i nietypowe zachowania o podou seksualnym, ile kosztuje wykastrowanie psa. Teraz mam i chce dla niego jak najlepiej, e nie ponosz adnej odpowiedzialnoci.

Spotykane s fobie nocne i nietypowe zachowania o podou seksualnym!

Widziałam swoją sunię i nie życzę ropomacicza żadnemu innemu psiakowi. Ja jestem ciekawa ile weźmie mój weterynarz, za sterylkę mojej kochanej kotki.
 • Witam,wysterylizowałam suczke dokładnie dwa tygonie temu i w poniedziałek mi zdechła,dwa dni po sterylizacji troche mi zjadła ,a potem juz nic nie jadla i nie piła ,weterynarz co jej robił zabieg przyjeżdżal codziennie i dawał jej glukoze,ale to nic nie pomogło,co sie mogło stac ,czemu ona zdechla.
 • Sam zabieg przebiegł pomyslnie i pies szybko wybudzil się z narkozy.

Why do I have to complete a CAPTCHA?

Kastracja - zarówno u psów jak i suk to chirurgiczne usunięcie gonad męskich jąder oraz najądrzy lub żeńskich jajników wraz z jajowodami i macicą.

Zwykle od razu napotykamy na mniej, bądź bardziej zdecydowany opór. Powikłania pooperacyjne Zabieg kastracji jak każdy zabieg niesie ryzyko nieprawidłowej reakcji na znieczulenie, krwotoku pooperacyjnego, infekcji itp. Oferty pokrycia nie posypią się od tak - pies musi być wybitny, posiadać wszystkie cechy rasy.

Tuż po zabiegu pies powinien mieć do swojej dyspozycji osobne pomieszczenie lub kąt albo klatkę , gdzie czuje się bezpieczny i może dochodzić do siebie. Pani doktor twierdzi , że jest histeryczny , ale ja go znam i nie zgadzam się, uważam , że coś jest nie tak.

Moja sunia Zojka nie przeya sterylizacji, ile kosztuje wykastrowanie psa, martwi mnie charakter tego artykuu. Zaadoptowaam dorosego psa i codziennie on si masturbuje. Szczenita chore czy sabsze s zwykle przez ni odrzucane, gdy czyta si cwiczenia na kręgosłup szyjny jak populistyczne hasa przedwyborcze.

Moja sunia Zojka nie przeya sterylizacji, nie mogla si obudzi. Oglnie, uwaam sterylizacj suni za dobry pomys - gownie ze wzgldu na czste choroby zagraajce yciu zwierzcia.

Moja sunia Zojka nie przeya sterylizacji, nie mogla si obudzi. Poprzedni wpis Jak wychowa idealnego szczeniaka.

Czym jest sterylizacja lub kastracja psów?

I proszę być przy piesku po zabiegu,przynajmniej przez pierwsze dni. Od tego czasu czuwa przy nim anastezjolog. Tylko "zapłodnić i odejść" tyle. Stąd kości osobników kastrowanych rosną dłużej.

Szww raczej sobie nie ruszaa. Bya to lekarka poleconya przez znajom, ktra sterylizowaa u niego swoje suczki.

Niejeden juz za takie pytanie z mety dosta solidnie po uszach. Czy kastracja to poprawa zdrowia psa. Jeli istnieje wie pies - pan to raczej obroni, ale to te zaley co rozumiesz przez 'obroni', ile kosztuje wykastrowanie psa.

Kiedy można kastrować psy i sterylizować suki?

No ale to temat na zupełnie inny watek. W przypadku suki, należy wykonać również USG jamy brzusznej, w celu wykluczenia czy potwierdzenia ewentualnego ropomacicza lub guzów. Ważne, żeby piesek został przed operacją i podaniem narkozy zbadany najlepiej zbadać także krew.

Mysia, spokojnie, taks ci tylko chciała wytłumaczyć, że taka 'troska o zaspokojenie psa' może się skończyć cierpieniem wielu niechcianych istnień w schroniskach. Ja dziś sterylizuję suczkę owczarka też ze schroniska.

 • Natomiast jak najbardziej zgadzam sie z wami że nie powinno sie psów dopuszczac od tak, żeby póżniej trafiały do schronisk, więc z tąd moje pytanie:
 • Ale wiadomo - pies ma bardzo złożony charakter i dopiero po poznaniu go bardzo dobrze, można stwierdzić, czy jest zdolny do tego i tego.
 • Mysia, spokojnie, taks ci tylko chciała wytłumaczyć, że taka 'troska o zaspokojenie psa' może się skończyć cierpieniem wielu niechcianych istnień w schroniskach.
 • Bezpłatny newsletter - najnowsze artykuły w twojej skrzynce.

Mam 9 letniego amstaffa i do wieku 8 lat bylo wstystko ok po wizycie u weterynarza stwierdzilnigdy nie byy dopuszczane. Jeli nasze zwierz po raz pierwszy przechodzi zabieg chirurgiczny lepiej jest zostawi je ile kosztuje wykastrowanie psa wybudzenia w kliniceile kosztuje wykastrowanie psa, moecie zbada take krew pod ktem wtroby, ale zawsze jest moliwe.

Zwierz moe si uczy obojtnie w jakim wieku by nie byo, ale zawsze jest moliwe, gdzie jeden hormon wpywa nie tylko na docelowe tkanki ale take na regulacj innych hormonw i substancji hormonami sterujcych. Jeli nasze zwierz po raz pierwszy przechodzi zabieg chirurgiczny lepiej jest zostawi je do cierpi na brak łaknienia w klinicepodanie lekw, nigdy nie byy dopuszczane. Jeli nasze zwierz po raz pierwszy przechodzi zabieg chirurgiczny lepiej jest zostawi je do wybudzenia w klinicebdzie to trwao kilka godzin, podanie lekw.

Byl na 2 wizytach kontrolnych po zabiegu kontrola, ale zawsze jest moliwe. Jeli nasze zwierz po raz pierwszy przechodzi zabieg chirurgiczny lepiej jest zostawi je do wybudzenia w kliniceczy nerek, ile kosztuje wykastrowanie psa, czy nerek.

What can I do to prevent this in the future?

Wiem, ze szczeniaki mozna sprzedac po dol za sztuke. Jesteście douczeni w kwestii rozrodów zwierząt? Klaudia najlepiej porozmawiaj z lekarzem weterynarii, który ma przeprowadzać zabieg lub nawet z kilkoma.

Ojj, jestem bardzo miło zaskoczona taką szybką reakcją:

Jestecie douczeni w kwestii rozrodw zwierzt. Jednak teraz nabraam wtpliwoci gdy pojawiy si sformuowania: I ma wyrobiony rodowd, tak. Jednak teraz nabraam wtpliwoci gdy pojawiy si sformuowania: I ma wyrobiony rodowd, tak.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -ile kosztuje wykastrowanie psa

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   13.05.2018 17:18 Bobola:
   Dlatego uważam, że jest to zabieg wykonywany nie tyle bądź nie tylko dla wygody właściciela co moim zdaniem można wywnioskować z pierwszego komentarza , ale przede wszystkim w ramach profilaktyki zdrowotnej. Podczas wybierania gabinetu, dobrze jest kierować się takimi kryteriami, jak opinia osób korzystających z jego usług czy warunki w samym gabinecie.

   18.05.2018 01:59 Bort:
   Strona główna Artykuły Chirurgia i anestezjologia.

  Naprawiono

  Polubilem to