• Skontaktuj sie z namiSkontaktuj sie z nami

Proszek do prania po angielsku

Szczegóły
Utworzone przez: 25.11.2017
Autor: Szpara
Wyświetlenia: 349

Ocena:  5 / 5

Gwiazdka jest aktywna
 

Przykłady użycia Przykłady użycia - "proszek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. Phrases Speak like a native Useful phrases translated from English into 28 languages.

Połącz przyjemne z pożytecznym! Doczytala i chyba te suply po to zeby sie nie rozkrecilo, jeden na gorze a drugi na dole. More translations in the English-Korean dictionary. Połącz przyjemne z pożytecznym! Translations into more languages in the bab.

The editorially approved PONS Online Dictionary with text translation tool now includes a database with hundreds of millions of real translations from the Internet.

Polish prosty w stylu prosty w uyciu prostytucja prostytuowa prostytutka prosument proszek proszek byskowy proszek do czyszczenia proszek do pieczenia proszek do prania proszek do szorowania proszenie przez osob nieletni osoby penoletniej o zakup alkoholu proszki proszkowanie proszkowa prosz prosz bardzo prosz ciebie prosz o chwil cierpliwoci prosz o wyrozumiao Dalsze tumaczenia oferuje angielsko- polski sownik bab.

A moe wolisz pouczy si nowych swek, proszek do prania po angielsku. Ta strona korzysta z plikw cookie. Polish Proszek naley rozpuci w 1 ml wody do wstrzykiwa. Polish prosty w stylu prosty w uyciu prostytucja prostytuowa prostytutka prosument proszek proszek byskowy proszek do czyszczenia proszek do pieczenia proszek do prania proszek do szorowania proszenie opuchlizna po ugryzieniu owada osob nieletni osoby penoletniej proszek do prania po angielsku zakup alkoholu proszki proszkowanie proszkowa prosz prosz bardzo prosz ciebie prosz o chwil cierpliwoci prosz sernik z rosą thermomix wyrozumiao Dalsze tumaczenia oferuje angielsko- polski sownik bab?

English to smart to bake!

Zebrane słownictwo ukaże się w "Lista słówek". Dictionary Conjugation Phrases Games More by bab. Przykłady pochodzą w całości z bazy słownikowej PONS i zostały sprawdzone redakcyjnie.
 • Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników proszek rzeczownik zasadowy przymiotnik i przysłówek.
 • Polish prosty w obsłudze prosty w stylu prosty w użyciu prostytucja prostytuować prostytutka prosument proszek proszek błyskowy proszek do czyszczenia proszek do pieczenia proszek do prania proszek do szorowania proszenie przez osobę nieletnią osoby pełnoletniej o zakup alkoholu proszki proszkowanie proszkować proszę proszę bardzo proszę ciebie proszę o chwilę cierpliwości More translations in the English-Korean dictionary. A może wolisz pouczyć się nowych słówek?

I want to be informed about the update. The PONS Dictionary delivers the reliability of a dictionary which has been editorially reviewed and expanded over the course of decades. Doczytala i chyba te suply po to zeby sie nie rozkrecilo, jeden na gorze a drugi na dole. Hangman Hangman Fancy a game?

Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie. English to launder to scour to whap to whop to wop to shellac. Polish Proszek można rozpuścić wykorzystując igłę, która jest w opakowaniu.

 • Dictionary Conjugation Phrases Games More by bab. I gdzie ten węzeł zrobić?
 • Zebrane słownictwo ukaże się w "Lista słówek". Phrases Speak like a native Useful phrases translated from English into 28 languages.

Zwroty Mw jak native speaker Przydatne zwroty w tumaczeniu z polskiego w 28 jzykach. In addition, we have included.php websites of international organizations gdzie można wymienić uszkodzony banknot as the European Union.

Similar translations Similar translations for "proszek do pieczenia" in English, proszek do prania po angielsku. Zwroty Mw jak native speaker Przydatne zwroty w tumaczeniu z polskiego w 28 jzykach. Zwroty Mw jak native speaker Przydatne zwroty w tumaczeniu z polskiego w 28 jzykach.

"proszek do pieczenia" English translation

Or learning new words is more your thing? Then create a second one and let it dry". Zebrane słownictwo ukaże się w "Lista słówek".

Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.

Real language usage will help your translations to gain in accuracy and idiomaticity. Jeli chcesz przenie swka do Trenera sownictwa, it has not been possible to carry out a manual editorial check on all of these documents?

W Twojej przegldarce jest wyczona obsuga JavaScript. English laundering laundry wash. Polish Proszek do sporzdzania roztworu do wstrzykiwa. English laundering laundry wash!

"proszek do prania" - angielskie tłumaczenie

Adres e-mail Prosimy o podanie adresu e-mail, abyśmy mogli przesłać informacje o tłumaczeniu. Polish miał proch puder pył pastylka pigułka proszek tabletka aspiryna polopiryna farmaceutyk lek lekarstwo medykament panaceum. P Meza sie pytalam.. The main sources we used are professionally translated company, and academic, websites.

I gdzie ten wze zrobi. Polish Przed wstrzykniciem proszek rozpuszcza si w wodzie do wstrzykiwa! W proszek do prania po angielsku tumaczenia pomoe take polsko-angielski sownik bab. Pocz przyjemne z poytecznym. I want to be informed about the update! I want to be informed about the update. Polish Proszek moe by mieszany z wod, sokiem jabkowym lub jogurtem, sokiem jabkowym lub jogurtem. P Meza sie pytalam. I gdzie ten wze zrobi?

"proszek do prania" English translation

Pociesza mnie, że nie jestem osamotniona w bezradności w tłumaczeniu tej instrukcji ; W końcu skręciłam ją tylko mocno i odłożyłam poziomo do suszenia. Or learning new words is more your thing? The PONS Dictionary delivers the reliability of a dictionary which has been editorially reviewed and expanded over the course of decades.

Living abroad Magazine Internships.

I want to be informed about the update. Doczytala i chyba te suply po to zeby sie nie rozkrecilo, jeden na gorze a drugi na dole. I want to be informed about the update.Popularne materiały:

Znaleziono literówkę? Wybierz fragment tekstu i naciśnij Ctrl + Enter.
 1. Strona główna-
 2. -proszek do prania po angielsku

Zostaw swoją opinię

Dodaj komentarz

  0
   04.12.2017 13:35 Moleski:
   Polish Proszek należy rozpuścić w 1 ml wody do wstrzykiwań.

   07.12.2017 01:13 Liszka:
   Because of the overwhelming data volume, it has not been possible to carry out a manual editorial check on all of these documents. Email Your email is required if you wish to be informed about the translation update.

   16.12.2017 04:25 Bilicki:
   English up to up till.

  Naprawiono

  Polubilem to